top of page

KONSER

BÜYÜK EV ABLUKADA

 

Büyük Ev Ablukada 9 Kasım Pazar akşamı saat 18:00’de Tiyatro D22’de sizlerle!

 

BÜYÜK EV ABLUKADA

Büyük Ev Ablukada, tuhaf saçlı adamlar ve birkaç güzel kadından oluşan bir müzik grubudur. 2007 yılında bir koltukta kaydettikleri ilk şarkılarını internete koyarlarken başlarına geleceklerden haberleri yoktu. Bu ilk şarkıdan sonra diğer şarkıları da 2010 yılına kadar büyük bir kitle tarafından dinlendi ve paylaşıldı. Bu şekilde kendi kendine kitlesini yaratan grup, kendine özgü bir enerji de yaratarak sahneye çıkarak konser vermeye de başladı. 

 

2010'dan beri her konserlerinde biletleri tükenen grup, hala müzik piyasasının bilindik yollarını kullanmamakta ısrarlı... Ürettikleri her şeyi, şarkılar, videolar ve daha fazlasını kendi internet sitelerinden yayımlıyorlar. İlk albümleri Full Faça'yı da kendi plak şirketleri Olmadı Kaçarız'dan yayımladılar.

 

Performanslarını bazen iki akustik gitarla bazen de grubun diğer elemanlarıyla birlikte yani bes kişi full faça olarak yapan grubun üyeleri takma isimlerini kullanıyor ve hiçbir zaman gerçek kimliklerini ifşa etmiyorlar, gerçi aralarında birkaç gizli ünlü de var.

Ana sayfaya

geri dön

bottom of page