top of page

Pasha Prod sunar :

Paris’ten ithal tek kişilik komedi “Winston:

Acteur Américain”

 

80’li yıllarda Miami’de film yapımcısı bir baba ve Fransız bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Winston, oyunculuk kariyerine “Kanun Namına” ve “K2000” gibi Amerikan dizileriyle başlar.

 

Annesi ansızın anayurduna dönmeye karar verdiğinde, Winston da peşinden gider. Bu seyahat Winston’ın hassas ruhunda büyük bir oyuncuya yakışır türden derin izler bırakacaktır... 

 

Winston hayatının bundan sonraki bölümünde bir Fransız gibi yetiştirilir ve fakat doğduğu toprakların kültüründen uzak kalmamak adına “Zor Ölüm”, “Rambo” ve “Predator” gibi Amerikan sinemasının başyapıtlarını tekrar tekrar izlemeyi ihmal etmez.

 

İngiltere’nin Oxford kırsalında yer alan küçük bir üniversitede fizik ve kimya eğitimi alan Winston bir Perşembe sabahı uyanır ve molekül hızlandırıcılarını bırakıp yeniden tüm dünyada tanınan bir oyuncu olur.

 

Amerikalı oyuncu Winston sizi bir tiyatro salonunun samimi ortamında 90’lı yılların Amerikan sinemasının tadını çıkarmaya davet ediyor.

 

(Oyun Fransızca ve üst yazısızdır.) 

 

Pasha Prod vous présente “Winston: Acteur Américain”

Le « One Man Show » fraîchement débarqué de Paris !

 

Né dans les années 80 à Miami, d'un père producteur et d'une mère d'origine française, Winston débute sa carrière sur les plateaux de télévision américaine, dans des séries comme « K2000 » ou « Deux flics à Miami ».

 

Il suivra pourtant sa mère lors d’un retour prématuré et déchirant dans son pays natal, faisant de lui un être blessé et sensible, parcours idéal d’un acteur digne de ce nom.

 

Il grandira ainsi Français, bercé par les chefs-d’œuvre du patrimoine américain, tels « Piège de Cristal », « Rambo », « Predator », et bien d’autres, afin de ne jamais perdre de vue la beauté sa culture natale.

 

Après avoir étudié la physique et la chimie dans une petite université anglaise située dans la pittoresque bourgade d’Oxford, il se réveille un jeudi, abandonne les accélérateurs de particule et redevient Acteur de niveau international.

 

Winston vous invite à savourer le bon goût du cinéma américain des années 90 dans la chaleur intimiste d'une salle de spectacle.

Ana sayfaya

geri dön

bottom of page